FJI Coins
Vítáme Vás na webových stránkách e-shopu naší rodinné firmy zabývající se výkupem, prodejem mincí a poradenstvím na poli numismatiky.

SPOJENÝMI SILAMI - VIRIBVS VNITIS

Vítám Vás na stránkách naší rodinné firmy zabývající se výkupem, prodejem mincí, medailí, bankovek.

S více než desetiletou historií se specializujeme na mince Františka Josefa I., dále na Německé Císařství, ČSR. Umíme ovšem poradit či doporučit specialisty i na ostatní mince a bankovky.

Prodáváme i certifikované mince NGC a PCGS kde dokážeme zprostředkovat i jejich certifikaci.

Děláme ocenění sbírek či i případný jejich odkup. Umíme zajistit i znalecké posudky od soudních znalců a nebo od kapacit v oboru.

Jsme řádní členové ČNS (Česká numismatická společnost) a máme zkušenosti i z mezinárodních aukcí a veletrhů a dokážeme poradit ZDARMA na numismatickém poli. 

 

 

FILOZOFIE SPOLEČNOSTI

Serióznost, diskrétnost a důvěra při prodeji produktů jako jsou zlaté a stříbrné mince, jsou hlavními principy, na kterých jsme postavili naše podnikání a stále rostoucí reputaci. To nám také umožňuje trvale plnit vysoká očekávání našich klientů.

Máme na prodej na investici nebo do sbírky větší množství originálních ražeb 10 a 20 Korun jak Rakouských tak Uherských, dále 4 a 8 Zlatníky a další vyhledávané mince FJI.

S našimi kontakty a zkušenostmi vám kompetentně a důvěryhodně umožníme
vytváření vašich finančních rezerv ve zlatě a stříbře.

Numismatika je pěkný koníček a zároveň výborné zhodnocení vašich prostředků.

Odběr novinek

Vložte svůj email a získávejte nejnovější informace ze světa numismatiky a prodeje a výkupu historických mincí a dalšího.